English Polski

O Nas

Mam na imię Violetta, jestem Dyplomowanym Konsultantem Ślubnym oraz Stylistą Wizerunku Ślubnego. Ukończyłam prestiżową „Academy of Wedding and Event Planning" w Wielkiej Brytanii oraz szkolenie „Gold Wedding Planner” w Polskiej Akademi Ślubnej, która jest najdłużej działającą agencją ślubną na rynku polskim.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu menedżerskiemu wiem jak ułożyć cały harmonogram przygotowań oraz jak zaplanować uroczystość tak, aby stworzyć dla Was ten jedyny oraz niepowtarzalny dzień w życiu. Jestem pasjonatką tematyki ślubnej dlatego w przygotowanie każdego ślubu i wesela wkładam całe swoje serce i maksimum zaangażowania. Potrafię idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji, jestem osobą skrupulatną, która dąży do wyznaczonego celu. Praca jako konsultant ślubny to spełnienie moich marzeń, robię to, co kocham i dlatego gwarantuję organizację uroczystości ślubnej na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Wonder Wedding to agencja ślubna, która powstała z ogromnej pasji do ślubów. Każdą ceremonię traktujemy indywidualnie, dlatego tworzymy niepowtarzalne uroczystości. 

Oszczędność pieniędzy 

Bez względu na sumę, jaką dysponujecie, pomożemy Wam w stworzeniu indywidualnego budżetu ślubnego i będziemy go na bieżąco kontrolować, tak aby nie generować dodatkowych kosztów. Nasza kreatywności i doświadczenie to gwarancja korzystnie wydanych środków finansowych, aby uzyskać upragniony rezultat. Wiemy gdzie zaoszczędzić pieniądze oraz jak uniknąć kosztownych pomyłek i nieprzewidzianych wydatków. Ślub powinien być prawdziwą celebracją Waszej miłości, a nie zmaganiem się z podwykonawcami i kontrolowaniem wydatków. Oszczędzimy Wam niepotrzebnego stresu, ponieważ to my będziemy pracować w ramach Waszego budżetu.

Oszczędność czasu

Przeciętny ślub wymaga więcej niż 250 godzin planowania! Nasza agencja przygotuje dla Was sprawdzone rozwiązania, dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Nasze usługi to ogromne odciążenie dla narzeczonych - nie będziecie musieli tracić swojego czasu na dojazdy, poszukiwania, pisanie maili, redagowanie umów, wymyślanie rozwiązań oraz negocjacje. Zaplanujemy każdy detal Waszej uroczystości, abyście mogli cieszyć się tym najbardziej ekscytujący dniem w życiu. 

Poczucie komfortu 

Nasze doświadczenie, opanowanie i kreatywność sprawia, że jesteśmy przygotowany na różne okoliczności i potrafimy zapanować nad niemal każdą, nawet podbramkową sytuacją. To do nas należy sprawdzenie, czy zostały przygotowane dekoracje, tort dojechał na czas a podwykonawcy są gotowi do pracy. Zawsze mamy plan B. Zadbamy o to, aby ten dzień przebiegał bezproblemowo od początku do końca a przyjęcie weselne było idealne oraz niepowtarzalne. Zrobimy wszystko, co będzie konieczne, abyście mogli bezstresowo świętować tak ważną dla Was uroczystość.