English Polski

Jak pracujemy

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, wiadomość mailową lub kontakt poprzez profil firmy na Facebooku. W odpowiedzi prześlemy Wam ankietę z pytaniami dotyczącymi bardzo cennych dla nas informacji – terminem wesela, lokalizacją, przewidywaną liczbą gości oraz zakresem naszych usług.

Im więcej poznamy faktów, tym łatwiej będzie nam stworzyć dla Was spersonalizowaną ofertę. Przedstawimy ją na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu, przy aromatycznej kawie.

Celem naszej rozmowy będzie przedstawienie Wam naszej oferty oraz omówienie wstępnego kosztorysu. Podczas pierwszej konsultacji doprecyzujemy Wasze oczekiwania, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Opowiecie nam o swoich preferencjach, gustach i zainteresowaniach, których znajomość jest niezbędna do przygotowania przez nas wymarzonej uroczystości ślubnej.

Cenimy Wasz czas, dlatego spotkanie odbędzie się w dogodnym terminie i miejscu. Jeśli mieszkacie za granicą lub na drugim końcu Polski – żaden problem! W takim przypadku będziemy działać zdalnie i kontaktować się telefonicznie, poprzez maile, Skype lub inne komunikatory.

Po spotkaniu otrzymacie od nas spersonalizowaną ofertę, na podstawie której podejmiecie ostateczną decyzję dotyczącą potencjalnej współpracy. Jeśli zdecydujecie się na nasze usługi, to podpisujemy umowę i zabieramy się do pracy!

Od tego momentu jesteśmy do Waszej dyspozycji, pozostajemy w ciągłym kontakcie i skrupulatnie planujemy uroczystość. Tworzymy scenariusz, który dokładnie określi wszystkie wydarzenia zaplanowane na dzień Waszego ślubu - od przygotowań miejsca, przez atrakcje ślubne, aż do zamknięcia uroczystości.

Wy natomiast możecie się w pełni zrelaksować i spokojnie czekać na Wasz wielki dzień.

W dniu wesela rozpoczniemy pracę już od rana i będziemy nadzorować prace przygotowawcze w miejscu przyjęcia.

W następnej kolejności zadbamy o terminową i prawidłową realizację wszystkich punktów scenariusza. Pozostając z Wami w stałym kontakcie, dopilnujemy odpowiedniego zgrania wszystkich elementów ślubu i wesela. Końcowym etapem naszej współpracy będzie rozliczenie ze współpracownikami i pomoc w zamknięciu uroczystości.

Dzięki naszej pracy będziecie mogli w pełni cieszyć się wymarzonym i niepowtarzalnym dniem zaślubin, bez konieczności skupiania się na szczegółach organizacyjnych.